Wie wordt Ondernemer van het Jaar 

11 nov 2013, 18:50 Business in Nijkerk
zjqqbe08d54v09oaer6u8lfif 2013 04 08ondernemer04

Ondernemers en bedrijven die een opvallend, positief en maatschappelijk beleid voeren en betrokken en gevestigd zijn in de gemeente Nijkerk, kunnen worden voorgedragen als mogelijke kandidaat voor de titel “Ondernemer van het Jaar”. Bent u of kent u zo’n ondernemer? Draag ze dan hier voor. De voordrachten moeten voorzien zijn van een korte motivering.

Voorbereidingen al weer begonnen

De organisatie van Network Business Events is gestart met de voorbereidingen om het Business Event gemeente Nijkerk, wat zal plaatsvinden op maandagavond 7 april, tot in de puntjes voor te bereiden. Naar verwachting zullen er veel ondernemers uit de gemeente Nijkerk aanwezig zijn om het programma bij te wonen. In het officiële programma wordt de ‘Ondernemer van het Jaar’ bekend gemaakt. Er zal ook een speciaal netwerkterras worden ingericht voor ondernemers die tijdens de avond als belangstellende gasten aanwezig zijn. Het Business Event gemeente Nijkerk wordt ondersteund door de Rabobank Randmeren, Van den Tweel Groep, gemeente Nijkerk, de businesspartners en de verschillende ondernemersverenigingen en bedrijvenkringen.

Voordragen kandidaten

Vorig jaar namen Meddens en Van Reen, TB Grond & Sloopwerk, Roodbeen ‘We Love Office’ en Bronswerk Heat Transfer de awards mee naar huis. Kent u een ondernemer van gelijk kaliber. Draag hem of haar dan voor. Voordrachten kunnen worden ingediend via de website van de organisatie, www.businesseventnijkerk.nl via de link ‘kandidaten voordragen’.

Voor algemene informatie kunnen belangstellenden ook contact opnemen met de organisatie Network Business Events via: 0318-658740 of per e-mail: [email protected].

Een deskundige jury, onder leiding van notaris Dieter van de Castel, zal de kandidaten nauwkeurig toetsen aan de criteria voorwaarden en selecteren in de 3 categorieën.