Nijkerk doet mee aan Koningsdag Amersfoort

Foto:

In een brief aan de gemeenteraad laten Burgemeester en wethouders weten, dat Nijkerk daar aan meedoet

Het bedrag van €. 16.000,- euro vindt het college een redelijk bedrag.

ln het programma van deze feestdag wordt niet alleen aan de stad Amersfoort, maar tevens uitgebreid aandacht besteed aan de gehele regio en dus ook aan Nijkerk. Dat komt vooral tot uiting in het regioprogramma. Zowel inhoudelijk (in de vorm van quizvragen of filmbeelden) als in de persoon van de deelnemers krijgt de inbreng vanuit Nijkerk vorm. Tot op dit moment is nog niet bekend, hoe een en ander concreet ingevuld wordt.

Het college in de brief aan de raad: “Naast de algemene maatschappelijk waarde als nationale feestdag biedt deze viering van Koningsdag een goede gelegenheid om onze gemeente op regionaal en landelijk niveau onder de aandacht te brengen.

Michel van der Zwaag van de Oranjevereniging had in de pers bezwaar gemaakt tegen het bedrag van 16.000 euro. In reactie daarop zegt wethouder oosterwijk, dat er geen sprak is van een formeel protest van de Nijkerkse Oranjevereniging. Op ambtelijk niveau staat er wel een overleg met de vereniging op de agenda.

Reacties

article
124464
In een brief aan de gemeenteraad laten Burgemeester en wethouders weten, dat Nijkerk daar aan
https://nijkerk.nieuws.nl/nieuws/124464/nijkerk-doet-mee-aan-koningsdag-amersfoort/
2019-03-13T15:10:27+00:00
https://cdn.nieuws.nl/media/sites/237/2019/03/11185933/2019-03-11-koningsdag-amersfoort.jpg
nijkerk nijkerkerveen hoevelaken
Nieuws