Veel nieuwe contacten door WSPbustour

Foto:

In september is het WSP (WerkgeversServicepunt regio Amersfoort) met een oude volkswagenbus de regio ingetrokken om werkgevers te bezoeken.

Op 24 september stond de bus op drie plaatsen in onze gemeente.

Op industrieterreinen in de gehele arbeidsmarktregio bezochten accountmanagers bedrijven in de omgeving om meer te vertellen over de dienstverlening van het WSP. Ook kwamen enkele werkgevers naar de bus toe. De werving en selectie van kandidaten op alle vacatures is in volle gang. De eerste vacature is inmiddels vervuld.

Veel vacatures

In totaal zijn tijdens de bustour 56 werkgevers bezocht waarmee vooraf een afspraak was gemaakt. Vijf werkgevers hebben de bus bezocht. Bij 130 bedrijven hebben de accountmanagers een collega van personeelszaken gesproken. Daarnaast is bij 139 bedrijven een folderpakket afgegeven. In totaal hebben 47 bedrijven één of meerdere vacatures gemeld tijdens deze bezoeken. De werkgevers vonden het prettig en nuttig om kennis te maken met het WSP. “Complimenten hoe jullie je profileren, dat waardeer ik zeer.”

Reacties

X

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden