Informatie avonden bij Phone House 

07 nov 2013, 13:15Agenda
umn7el1wyx7ztpq7udgp4vrhv 2013 11 07 jan rottier
Op donderdagavond 21 en 28 november a.s. kunt u bij Phone House Nijkerk terecht voor al uw vragen over de werking van uw mobiele telefoon of tablet. Daarnaast krijgt u desgewenst vrijblijvend informatie over de nieuwe pakketten Tv, internet en bellen voor thuis.
Deze avonden zijn niet alleen voor senioren, maar voor iedereen die vragen heeft en….. er zijn geen gekke vragen.
Het personeel van The Phone House gaan in op zaken zoals, internet op de mobiele telefoon, internet gebruik in het buitenland, wat is Whatsapp, update of niet. Maar ook zaken, die misschien voor anderen heel gewoon zijn zoals, hoe krijg ik namen en nummers in mijn telefoon, hoe kan ik een sms versturen, ik krijg vreemde meldingen op mijn telefoon. Moet ik een abonnement nemen of toch maar Prepaid?
Ze laten u graag diverse mogelijkheden zien zoals de nieuwste Smart Phones maar ook senioren telefoons. De avond beginnen om 19.00 uur en sluiten rond 21.30 uur
Deze informatieavonden bij de Phone House, Catharinastraat 4 zijn geheel gratis, maar meldt u wel even aan . U kunt zich aanmelden door te bellen met 033-2466552 of kom even .angs en geef u op bij een van de medewerkers
loading

Loading articles...

Loading