Wereldpremière voor toneelgroep Het Gebeuren

21 jan 2013, 22:13Agenda
ysil00y2nojki8eotkri99dw0 204714
HOEVELAKEN – Toneelgroep Het Gebeuren speelt op 15 en 16 maart de wereldpremière van de komedie “Al de dagen van ons leven”.
HOEVELAKEN – Toneelgroep Het Gebeuren speelt op 15 en 16 maart de wereldpremière van de komedie “Al de dagen van ons leven”.
Nu is dat niet toevallig, het stuk is namelijk voor de groep op maat geschreven door regisseuse Mirjam Bosveld. Waar eerder altijd bestaande stukken werden opgevoerd, vond de groep dit seizoen geen stuk waar iedereen enthousiast over was en dat daarbij geschikt was voor de huidige bezetting. Mirjam liep al langer met het idee om eens zelf een toneelscript te schrijven en dit was de perfecte aanleiding om dat daadwerkelijk te gaan doen. Dat het een komedie moest worden stond buiten kijf; de spelers wilden graag een stuk waar om te lachen valt. Het is een relatiekomedie met messcherpe kantjes geworden. De spelers hebben zich met veel plezier op hun rollen gestort, die hen letterlijk op het lijf zijn geschreven. En zij nodigen u graag uit om hun toetssteen te zijn, in de hoop dat u net zo zult genieten van dit stuk als zij dat doen!
Al de dagen van ons leven
"Ik aanvaard je als mijn vrouw
en ik beloof je trouw te blijven
in goede en kwade dagen,
in armoede en rijkdom,
in ziekte en gezondheid.
Ik wil je liefhebben en waarderen
al de dagen van ons leven. "
  • Locatie: Zalencentrum De Haen, de Brink 10 Hoevelaken
loading

Loading articles...

Loading