Nieuw Taalcafé op donderdagmorgen

31 mrt , 13:05 Bibliotheeknieuws
2019 08 21 taalcafe hoevelaken

Vanwege de toenemende vraag naar taalhulp start er vanaf donderdag 3 april een nieuw Taalcafé in de bibliotheek van Nijkerk.

Dit derde Taalcafé vindt elke donderdag van 9:30 tot 11:00 uur plaats en biedt anderstaligen de kans om op een laagdrempelige manier de Nederlandse taal te oefenen.

Voor wie?

Het Taalcafé is bedoeld voor anderstaligen die moeite hebben met het spreken van Nederlands of de taal nog beter willen leren begrijpen en gebruiken in het dagelijks leven.

Wat is een Taalcafé?

Een Taalcafé is een gezellige en informele bijeenkomst waar ontmoeting en taal oefenen centraal staan. Door samen in gesprek te gaan, leren deelnemers op een natuurlijke manier beter Nederlands spreken. Dit helpt hen om zich zekerder te voelen in gesprekken en zich beter te redden in de samenleving van de gemeente Nijkerk.

Naast het oefenen van de taal biedt het Taalcafé ook een sociale ontmoetingsplek, waar deelnemers ervaringen kunnen delen en elkaar kunnen ondersteunen. Dit zorgt voor verbinding en een veilige omgeving waarin iedereen zich welkom voelt.

Kom je ook?

Het Taalcafé is gratis en vrij toegankelijk. Kom langs en oefen je Nederlands in een gezellige sfeer!

Waar? Bibliotheek Nijkerk
Wanneer? Elke donderdag van 9:30 - 11:00 uur
Meer informatie? Neem contact op met het DigiTaalhuis tel: 033 2450014