
De uitbaters van Grandcafé en Partycentrum De Haen in Hoevelaken, Ans en Cor Horst, hebben besloten om op de laatste zondagmiddag van de maand een Klaverjastoernooi te organiseren.
Van diverse gasten kregen we het verzoek zo’n kaartmiddag te organiseren en we willen daar graag aan meewerken’’, zegt Cor Horst.
Op de zondagmiddagen 25 januari, 22 februari, 29 maart en 26 april worden er vanaf 14:00 uur drie rondes gespeeld en iedereen speelt individueel. Van de vier middagen tellen de drie beste mee voor de punten van het toernooi.
De kosten zijn € 5,= per middag, met iedere middag leuke prijzen. Aanmelden kan in De Haen, De Brink 10A, 3871 AM Hoevelaken, via de mail [email protected] of de mobiel van Cor 06-20707717.