Corin en Dennis van den Hoogen pachten clubhuis Zuidwal

Foto: Paul Verhoog

De overeenkomst tussen de zeil- en motorbootvereniging kon worden gesloten, omdat het contract met de huidige pachter wordt beëindigd.

Naar zeggen in goed overleg. Maarten Krommendijk blijft wel havenmeester.

Voorzitter Paul Verhoog in een mail aan de leden: “Corin en Dennis wonen met hun twee kinderen in Nijkerk, hebben beide veel horeca-ervaring en beschikken over een groot (lokaal) netwerk. Hun entertainmentbureau staat inmiddels goed op de rails en zij zijn toe aan een nieuwe uitdaging. Zij komen uit onze eigen gelederen, hebben in de haven van de Zuidwal ook een boot liggen genaamd de Waterman, en kennen de haven dus goed. Beide zitten (nu nog) in de evenementencommissie en Corin zit bij de redactie van het clubblad. Zij zien de organisatie van ‘hun’ clubhuis helemaal zitten en staan te popelen om daar op hun eigen wijze invulling aan te geven. Het verenigingsgebouw is de huiskamer van onze leden en Corin en Dennis willen een gastvrije en warme sfeer realiseren waar iedereen welkom is.”

Reacties

X

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden