NOV houdt rekening met totale “lockdown”

Foto:

Kersverse NOVvoorzitter Frans Poorter schrijft in een brief aan de leden van de winkeliersvereniging: “Wij houden rekening met een totale ‘lockdown’, wat inhoud dat ook niet noodzakelijke winkels dicht moeten.

Daarover wordt overleg gevoerd over de ondersteunende maatregelen (zie ook inretail, de branchevereniging voor (e)retailers non food)). Over de aanstaande activiteiten zoals boerenmaandag, koningsdag, en bevrijdingsdag, wordt deze week overleg met belanghebbenden gevoerd.

Poorter: “Rest mij de nu al zwaar getroffen leden van onze vereniging / centrum sterkte te wensen in deze uitzonderlijke tijd. Laten we er juist nu, voor elkaar zijn.

Er is door de NOV een voorbeeldbrief gemaakt die in de winkel opgehangen kan worden.

Reacties

X

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden