Zwerfafvalbrigade trots en tevreden

Archieffoto
Foto:

Wim Tondeur (zwerfafvalbrigagde Nijkerk): “Wij mogen trots zijn hoe weinig zwerfafval er dit jaar te vinden is in onze gemeente. 8,3 is het rapportcijfer, dat een onafhankelijk, deskundig bureau ons heeft gegeven.”

Uit dat rapport blijkt, dat de woonwijken heel goed scoren. De zwakke plekken zijn werkgebieden en de omgeving bij supermarkt Lidl en McDonalds.

Zaterdag 6 juni solo lopen

De eerstvolgende gezamenlijke activiteit staat gepland op zaterdag 6 juni in de voormiddag. Het is niet mogelijk om als groep bij elkaar te komen in de bibliotheek als startmoment . Toch wil men met zo veel mogelijk leden op pad te gaan en dan solo lopen.

Global Clean-up Day

Noteer vast de datum van zaterdag 19 september is Global Clean-up Day. Vooral omdat de landelijke schoonmaakdag op 21 maart niet door is gegaan, een goede reden om dit extra onder de aandacht te brengen. U kunt u aanmelden om die dag ook uw handen uit de mouwen te stekken en zwerafval op te ruimen. Aanmelden via mail naar [email protected] of telefoontje naar 06.1318 8710.

Reacties

X

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden