Carbidteam niet in actie op 31-12

Foto:

Het carbidschieten in Nijkerkerveen gaat dit jaar niet door.

Dat laat Carbidteam Nijkerkerveen op hun site weten.

“Goedemiddag allemaal, we hebben de laatste tijd veel overleg gehad met ons team. Ook hebben wij natuurlijk de laatste berichtgeving nauwlettend in de gaten gehouden i.v.m. het corona virus. Ook aan het Carbidteam gaat de huidige situatie helaas niet voorbij en hebben wij beslist om dit jaar NIET te gaan carbidschieten….😭!!! Het is niet mogelijk om binnen de huidige regelgeving een passende oplossing te vinden en we moeten onze verantwoording hierin nemen. Ook kunnen we niet aan de voorbereidingen beginnen met de huidige stand van zaken.
Natuurlijk gaat deze beslissing ons aan het hart, maar we kunnen helaas niet anders. Hopelijk blijven jullie ons steunen en kunnen we volgend jaar weer ouderwets knallen!

Met verdrietige groet
Het Carbidteam Nijkerkerveen”

Dan maar een filmpje (uit 2017).

Reacties

X

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden