Nieuwe hoofdsponsor voor Korfbalvereniging Telstar

Foto: KV Telstar

Dinsdagavond 31 augustus is op feestelijke wijze het sponsorcontract ondertekend tussen Bouw- en Aannemingsbedrijf Schoonderbeek Amersfoort en Korfbalvereniging Telstar uit Hoevelaken. De naam van de hoofdsponsor is officieel verbonden aan de vereniging en is vanaf nu: KV Telstar/ Schoonderbeek!

De nieuwe hoofdsponsor is nauw betrokken bij de samenleving en heeft sportiviteit hoog in het vaandel staan. ,,Daarom zijn wij trots dat het bedrijf onze hoofdsponsor wil zijn”, aldus voorzitter Eugène Korff. ,,Door haar lokale activiteiten wil Schoonderbeek haar maatschappelijke steentje bijdrage en onze club voor een langere periode ondersteunen. Onze ambities vullen elkaar prima aan. Dit is dan ook de reden dat Schoonderbeek voor een lange periode verbonden wil blijven aan KV Telstar. We zijn zeer enthousiast en dankbaar voor het vertrouwen van Schoonderbeek in KV Telstar, zeker in deze ongewisse tijd.”

Na de contracttekening kon ook het nieuwe tenue van de nieuw selectie gepresenteerd worden.
Onder het genot van een kop koffie met bijpassende petitfour konden de oefenwedstrijden tegen Antilopen beginnen.

Reacties

X

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden