20 mensen knappen hei bij Appel op

De eerste zaterdag van november staat al 20 jaar in het teken van de Natuurwerkdag.


In onze gemeente ligt de organisatie in handen van de landschapswerkgroep Appel, van Gerven en Hell en van IVN Nijkerk. Ongeveer 20 mensen kwamen naar landgoed Appel. Zij bestreden in de heidevelden de wildgroei van jongen dennetjes en berkjes. Die wildgroei moet verwijderd worden om de heide groeikansen te geven en een leefgebied voor een diversiteit aan dieren te geven.

Landelijke natuurwerkdag

Al 20 jaar organiseert Landschappen.nl samen met een aantal organisaties elke eerste zaterdag van november de Natuurwerkdag. Het grootste evenemnt in het groen: op meer dan 500 locaties verspreid over het land zetten ruim 8000 vrijwilligers zich in voor het landschap. Zo dragen zij bij aan een groene leefomgeving.

In de fotoserie meer impressies

Het nieuws van nijkerk.nieuws.nl gemakkelijk volgen? 
Like dan ook onze Facebookpagina, 
volg ons op Twitter of LinkedIn en Instagram of krijg gratis onze dagelijkse of wekelijkse nieuwsbrief.
Adverteren op nijkerk.nieuws.nl neem dan contact op Leo Christiaens voor de prijzen en mogelijkheden. 
Zijn telefoonnummer: 06-11087527, zijn mailadres: [email protected]

Reacties

X

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden