Hugo Doornhof (CDA) tegen woonwagens op “De Terrassen”

NIJKERK – De raad beslist binnenkort over de vraag of er vier woonwagens in de wijk “De Terrassen” moeten komen. Bij de lokale omroep Nfm liet fractievoorzitter Hugo Doornhof weten er geen heil in te zien. Volgens Doornhof is het nog maar de vraag of er behoefte aan deze vorm van huisvesting is. Wij berichtten hier eerder over door een woonwagenbewoonster aan het woord te laten. Doorhof: “Hoe dan ook ontbreekt draagvlak bij de bewoners van De Terrassen en het Corlaer College. Bovendien is het voor het stadsbeeld beter als in wijken alleen met huizen in de woonfunctie wordt voorzien.”

NIJKERK – De raad beslist binnenkort over de vraag of er vier woonwagens in de wijk “De Terrassen” moeten komen. Bij de lokale omroep Nfm liet fractievoorzitter Hugo Doornhof weten er geen heil in te zien. Volgens Doornhof is het nog maar de vraag of er behoefte aan deze vorm van huisvesting is. Wij berichtten hier eerder over door een woonwagenbewoonster aan het woord te laten. Doorhof: “Hoe dan ook ontbreekt draagvlak bij de bewoners van De Terrassen en het Corlaer College. Bovendien is het voor het stadsbeeld beter als in wijken alleen met huizen in de woonfunctie wordt voorzien.”

Volgens CDA-wethouder Windhouwer wordt er een bestemmingsplanprocedure voorbereid, als de raad dat eind maart tenminste wilt.
 
In diezelfde uitzending van Nfm ging Doornhof in op de gevolgen van de uitslag van de provinciale verkiezingen voor onze gemeente. Doornhof: “De kans lijkt na woensdag niet groot te zijn dat de bezuinigingsplannen van het kabinet uiteindelijk in de Eerste Kamer zullen stranden. Dit betekent dat we in Nijkerk mogelijk extra moeten bezuinigen.”Een gerusstelling had hij wel: “Het verhogen van de lokale belastingen is voor het CDA geen begaanbare weg.”
 

X

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden