Het jaren geleden in de Gereformeerde Kerk ontstane initiatief om in de vroege ochtend van Eerste Paasdag bijeen te komen op de begraafplaats in Nijkerk, krijgt ook dit jaar een vervolg.
Op zondagmorgen 5 april zal tijdens een korte bijeenkomst met als voorganger ds. Bernhard Steenwijk Pasen worden ingeluid met het zingen van enkele liederen, een overdenking onder de noemer “Pasen 2026, nou en ?” en gebeden.
Leden van het Nijkerks Stedelijk Fanfarecorps en Muziekvereniging Concordia uit Nijkerkerveen zorgen voor muzikale begeleiding. Na afloop van deze bijeenkomst kan iedereen die dat wil een bloem leggen op een graf van een familielid, bekende of geliefde. Zo gewenst kan aansluitend een kerkdienst naar keuze worden bezocht of kan men huiswaarts gaan.
Bij slechte weersomstandigheden wordt uitgeweken naar het EABN-uitvaartcentrum.