De geslaagde leerlingen van het Corlaer College

Foto: nijkerk.nieuws.nl

Het leukste rijtje van het jaar.

Atheneum, Cultuur en Maatschappij
Laura van de Beek, Nijkerk; Maartje Bokkers, Nijkerk;

Atheneum, Economie en Maatschappij
Hanne van den Born, Nijkerk; Jeffrey van den Brink, Nijkerk; Manon Buijtenhuis, Nijkerk; Ruben van Dijk, Nijkerk; Marit Kraaij, Nijkerk; Michelle Kraaij, Nijkerk; Pim van Ramshorst, Nijkerk; Monica Reichardt, Bunschoten-Spakenburg; Nick Veenhuizen, Nijkerk; Thomas van Zeewijk Vink, Amersfoort;

Atheneum, Natuur en Gezondheid
Eva Lanenga, Nijkerk; Amber Remmelzwaal, Putten;

Atheneum, Natuur en Techniek:
Jelle van Beek, Hooglanderveen; Levi Duijst, Bunschoten-Spakenburg; Timon Groen, Hoevelaken; Evert Guliker, Nijkerk; Noa van der Horst, Nijkerk; Lennart van Koot, Nijkerkerveen; Jesper Provoost, Nijkerk; Bart Rook, Nijkerk;

Havo, Cultuur en Maatschappij
Sanne Compagne, Nijkerk; Natalie Geurtsen, Nijkerk; Nikki Göbel, Nijkerk; Mieneke van den Hengel, Nijkerk; Sharon van der Horst, Nijkerk; Tobias van Keken, Amersfoort; Sharon Kok, Amersfoort; Dianthe van Zoeren, Nijkerk;

Havo, Economie en Maatschappij
Ohmar Ahmadzai, Amersfoort; Sofie van Beek, Hooglanderveen; Irma van den Berg, Nijkerk; Carolien Boeijink, Leusden; Sam Bos, Nijkerk; Amke Bouw, Nijkerkerveen; Mellonie van den Brink, Nijkerk; Paula van den Brink, Nijkerk; Elena van den Broek, Nijkerk; Julia Bruins, Nijkerk; Erinn Buitenhuis, Nijkerk; Kiki van de Bunt, Amersfoort; Jasmijn van Buren, Nijkerk; Deliana Comodini, Nijkerk; Kelly Deij, Nijkerk; Quinten Draaijer, Nijkerk; Ghizlan Ennaquib, Nijkerk; Rowan Feller, Nijkerk; Kelvin van de Groep, Bunschoten-Spakenburg; Imane Hajaji, Nijkerk; Celine Hak, Hooglanderveen; Manouk van den Ham, Nijkerk; Erwin den Hartogh, Nijkerk; Lisette van den Hoorn, Nijkerk; Jordy van Hout, Nijkerk; Marscha de Jong, Nijkerk; Lotte Jonker, Nijkerk; Anouk Leistra, Amersfoort; Frank Leistra, Amersfoort; Jaron van het Loo, Nijkerk; Richelle van het Loo, Nijkerk; Jur Mulder, Hooglanderveen; Anoek Oostindie, Nijkerk; Luuk Plessius, Amersfoort; Britte Poel, Nijkerk; Renzo Ruitenbeek, Nijkerk; Melissa Vedder, Bunschoten-Spakenburg; Robert-Jan van de Veen, Nijkerk; Sanne van der Velden, Nijkerk; Maikel de Vries, Nijkerk; Thomas van der Weerd, Amersfoort; Bojanne Westerman, Nijkerk; Freek van Wijk, Nijkerk; Femke van der Wilt, Nijkerk;
Havo, Natuur en Gezondheid: Janieke van Arkel, Nijkerk; Maartje Brok, Nijkerk; Sven Brouwer, Hoevelaken; Else Egberts, Nijkerk; Arne van de Groep, Bunschoten-Spakenburg; Lise de Jonge, Nijkerk; Saskia Overvliet, Nijkerk; Eva Schimmel, Nijkerk; Marijn Tingen, Nijkerk; Sven van der Zwaag, Amersfoort;

Havo, Natuur en Techniek
Jilles Jonkheer, Nijkerk; Peter Koelewijn, Bunschoten-Spakenburg; Tom Motshagen, Nijkerk; Thomas Mulder, Nijkerk; Bauer Salih, Nijkerk; Dennis van Sluijs, Nijkerk; Julian Staal, Nijkerk; Mandy van der Steen, Nijkerk; Patrick Ypma, Nijkerk; Loeck van Zetten, Nijkerk;

VMBO Theoretische leerweg, Economie
Jorrit Baas, Nijkerk; Imme van den Berg, Putten; Thijs van den Berg, Hooglanderveen; Daniel Bezembinder, Hoevelaken; Jeroen van Bloemendaal, Nijkerk; Laura Bos, Hoevelaken; Dave Brandsen, Hooglanderveen; Maryse Brink, Nijkerkerveen; Carlijn van de Bunt, Nijkerkerveen; Juliet van den Burg, Nijkerkerveen; Zinne-Eddine Didouh, Amersfoort; Tieme van Dijk, Hooglanderveen; Sharin Doppenberg, Hoevelaken; Amy van den Dungen, Nijkerkerveen; Jelle van Eck van der Sluijs, Amersfoort; Oumaima El Bouaraoui, Nijkerk; Jade Epskamp, Nijkerk; Ramon Goijaerts, Nijkerkerveen; Pasquale Gouw, Amersfoort; Hèrold van de Groep, Bunschoten-Spakenburg; Jeffrey van de Groep, Bunschoten-Spakenburg; Bjorn de Groot, Nijkerkerveen; Bas van Grootveld, Nijkerk; Tom Guliker, Nijkerkerveen; Anneleen van Halteren, Nijkerk; Tobias Hooft, Amersfoort; Dominik Janoska, Nijkerk; Dimitri Karavias, Amersfoort; Suzanne Kleinendorst, Zwartebroek; Melissa de Klerk, Nijkerk; Ingmar Koelewijn, Bunschoten-Spakenburg; Quinten Koelewijn, Bunschoten-Spakenburg; Ares Makartsjan, Nijkerk; Nishant Mangroe, Amersfoort; Yori van Meerveld, Nijkerk; Mandy Melissen, Nijkerkerveen; Nikki van Mispelaar, Amersfoort; Huub Morren, Nijkerk; Zidane Nieuwenhuijs, Amersfoort; Ingmar de Nooij, Hooglanderveen; Delano van Norden, Nijkerk; Luuk Pasker, Nijkerk; Jasper Prins, Nijkerk; Ajay Raghoebir, Amersfoort; Jay Raghoebir, Amersfoort; Bram Siteur, Hooglanderveen; Remco Sozef, Amersfoort; Stan van der Stege, Nijkerk; Manouk Stockmann, Nijkerk; Marijn Vonhof, Nijkerk; Owen Warburton, Hoogland; Jan van Willige, Bunschoten-Spakenburg; Nomi van Zeelt, Hooglanderveen; Nathalie Zijl, Bunschoten-Spakenburg;

VMBO Theoretische leerweg, Techniek
Björn Buskop, Hoevelaken; Ramon van Dijk, Nijkerk; Michel Guliker, Nijkerk; Semih Hamurcu, Nijkerk; Mike Lanphen, Hoogland; Jarno van Malestein, Nijkerk; Mirjam Michielsen, Nijkerk; Maurice van Riet, Nijkerk; Sem Schalkwijk, Hooglanderveen; Robin van Sluijs, Nijkerk; Dylan Vaneveld, Nijkerk; Wilco van de Veen, Nijkerk; Tjeerd Vogelzang, Nijkerk; Jeffrey Wernsen, Nijkerkerveen;

VMBO Theoretische leerweg, Zorg en Welzijn
Jarek Bakker, Nijkerk; Kelly van Beek, Hoevelaken; Nisrine Boulaasal, Nijkerk; Tess Bouw, Nijkerk; Cheyenne te Braak, Nijkerk; Myrthe Brands, Hoevelaken; Demi van den Brink, Nijkerk; Esmée van den Brink, Nijkerk; Julia Budding, Nijkerk; Noah van Dusschoten, Nijkerk; Perla Ezendam, Hooglanderveen; Wendy Groen, Nijkerk; Lonneke van den Hof, Nijkerkerveen; Lola Janse, Nijkerk; Tirsa van Klooster, Nijkerk; Luca Montfroy, Nijkerk; Kim Mulder, Nijkerk; Iris te Nijenhuis, Amersfoort; Quintijn Odding, Amersfoort; Erik Ossendrijver, ACHTERVELD; Sophie Petersen, Nijkerk; Kirsten Reichardt, Bunschoten-Spakenburg; Mark Wassink, Nijkerk; Selena Ziengs, Nijkerk; Heleen Zwartepoorte, Nijkerk;

VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg, Bouwtechniek fijnhoutbewerken
Rick Boshuizen, Amersfoort;

VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg,, Bouwtechniek, schilderen
Martijn Duijst, Bunschoten-Spakenburg; Stan Duursema, Nijkerk; Koen ter Haar, Bunschoten-Spakenburg; Lorenzo van der Horst, Nijkerk; Roy Horz, Amersfoort;

VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg
Bouwtechniek timmeren: Max Dijkstra, Nijkerk; Marnix Kosterman, Nijkerk; Jorick van Leijenhorst, Zeewolde; Luuk Schols, Nijkerk; Thijme Weel, Nijkerk;

VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg, Elektrotechniek
Sven van den Akker, Nijkerk; Noa Bunschoten, Zeewolde; Daniel Cierlinski, Nijkerk; Brian Duijst, Bunschoten-Spakenburg; Sander van Ewijk, Nijkerk; Lars Graaman, Zeewolde; Niek van Hamersveld, Nijkerk; Altwin Muis, Nijkerk; Mark Slingerland, Amersfoort; Patrick Theebe, Nijkerk; Robin van der Wilt, Hoogland;

VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg, Handel en Administratie
Eren Baskaya, Amersfoort; Déjan Borgman, Nijkerk; Demi Does, Amersfoort; Mandy van Dusschoten, Nijkerk; Uroy Eersteling, Amersfoort; Hanne Geluk, Nijkerk; Marthijn Klaassen, Zeist; Maaike Kraaij, Nijkerk; Iris Kruger, Amersfoort; Karima Mahi, Nijkerk; Mike Martens, Amersfoort; Ivan Meijboom, Amersfoort; Lucciano Nobel, Amersfoort; Nadjaf Pasjajev, Amersfoort; Jurre Pitlo, Amersfoort; Mirjam van de Put, Zeewolde; Giovanni Slemmer, Amersfoort; Roos Slendebroek, Nijkerk; Nina Vedder, Bunschoten-Spakenburg; Rowan Verhelst, Amersfoort; Chloë Wallet, Nijkerk;

VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg, Metaaltechniek
Jeffrey Blom, Hoevelaken; Nando Bree, Nijkerk; Bas de Bruin, Amersfoort; Stefan van Dijk, Nijkerk; Jack van Dijkhuizen, Nijkerk; Angelo Hu, Nijkerk; Sam Timmerman, Amersfoort; Lex van Valkenhoef, Hooglanderveen; Elbert van Winkoop, Putten;

VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg, Zorg en Welzijn
Doris Appeldoorn, Nijkerk; Femke Bakker, Amersfoort; Anissa Bamouh, Nijkerk; Yanou Bijleveld, Amersfoort; Pascal Boonstra, Nijkerk; Branda Borgman, Nijkerk; Esmée van den Bosch, Nijkerk; Liz Calis, Nijkerk; Jessica van Eekelen, Amersfoort; Kris van Eijden, Hooglanderveen; Rozemarijn Erwich, Amersfoort; Maria Flórez González, Leusden; Priscilla Göbel, Amersfoort; Nicky Gouw, Amersfoort; Noor Hartman, Hoogland; Stan van ’t Hazeveld, Nijkerkerveen; Anne van den Heuvel, Hoogland; Marenda van der Hoeven, Nijkerk; Noa Iesberts, Hooglanderveen; Liberty Ikin, Amersfoort; Tess Jonkers, Hoogland; Selen Kirli, Amersfoort; Jasper Kok, Nijkerk; Nienke Konter, Amersfoort; Lois Kuiper, Amersfoort; Esmay van Loenen, Nijkerk; Ylonka Manné, Amersfoort; Jessy Martens, Amersfoort; Iris Mostert, Nijkerk; Drew van Olmen, Amersfoort; Kirsten Pijnappel, Amersfoort; Zakia Rabhi, Nijkerk; Myrthe Schaap, Nijkerk; Claudia Schüssler, Hooglanderveen; Daan Simon, Nijkerk; Mischa Strik, Nijkerk; Jelle Traa, Nijkerk; Femke van den Tweel, Nijkerk; Joel Videira, Nijkerk; Louelle Vonhof, Nijkerkerveen; Quirien de Vos, Nijkerk; Annabelle de Wit, Hoevelaken; Yalda Yousifi, Nijkerk;

VMBO Basisberoepsgerichte leerweg, Bouwtechniek schilderen
Sander Schut, Amersfoort;

VMBO Basisberoepsgerichte leerweg, Bouwtechniek timmeren
Djessie Bronkhorst, Nijkerk; Robin Goes, Amersfoort; Tommy van Haaren, Hoevelaken; Karsten Ritmeester, Putten;

VMBO Basisberoepsgerichte leerweg, Elektrotechniek
Noah Brouwer, Bunschoten-Spakenburg; Jeffrey Dijkhuizen, Nijkerkerveen; Sander Kuijer, Hooglanderveen; Jurian van Lagen, Nijkerk; Steven Mijnten, Nijkerkerveen; Jaymie Vos, Amersfoort; Kevin Worst, Nijkerkerveen;

VMBO Basisberoepsgerichte leerweg, Handel en Verkoop
Nizar Assef, Amersfoort; Maaike Brundel, Hoogland; Kyenno Groot, Amersfoort; Eren Güven, Amersfoort; Elise de Haard, Amersfoort; Abdullah Jallikh, Nijkerk; Imad Laghzaoui, Nijkerk; Oumaima Mallahi, Amersfoort; Niki Soedito, Amersfoort; Jordy Tigchelaar, Hoevelaken; Manon Tingen, Nijkerk; Sander van der Wall, Hoogland;

VMBO Basisberoepsgerichte leerweg, Metaaltechniek
Rodney van den Berg, Nijkerk; Julian van de Bunt, Nijkerk; Nick de Graaf, Bunschoten-Spakenburg; Tim van het Loo, Nijkerk; Sam Snellenberg, Nijkerk;

VMBO Basisberoepsgerichte leerweg, Zorg en Welzijn
Thomas van Achterberg, Amersfoort; Khadija Akhiyad, Bunschoten-Spakenburg; Nienke Appel, Amersfoort; Simone Arnaud de Calavon, Nijkerk; Tom van Beek, Nijkerk; Denise Duys, Nijkerk; Romy Gerritse, Nijkerk; Shanti Haverhoek, Nijkerk; Elise Haverlag, Nijkerk; Kalina Klarenbeek, Nijkerk; Debbie Kok, Hoevelaken; Marlena Mostert, Nijkerk; Denise Mulder, Nijkerkerveen; Femke van de Poll, Hoevelaken; Rachel van Reeken, Amersfoort; Rosa Rijper, Amersfoort; Chanika van Roekel, Hoevelaken; Manar Said, Nijkerk; Celine Schipper, Amersfoort; Daria de Stigter, Nijkerk; Jamilla Vastenburg, Nijkerk; Carla van de Veen, Nijkerk; Leonie Voorburg, Bunschoten-Spakenburg; Lisa Walet, Nijkerk; Lotte van Ziel, Hoevelaken.

'

Reacties

article
68097
Het leukste rijtje van het jaar. Atheneum, Cultuur en Maatschappij Laura van de Beek, Nijkerk;
https://nijkerk.nieuws.nl/nieuws/68097/geslaagde-leerlingen-corlaer-college/
2016-06-20T16:08:09+02:00
https://nijkerk.nieuws.nl/media/sites/237/2014/06/di314ycl7sfh395r04hbw2jd4-2014-06-13-corlaergeslaagd.jpg
nijkerk nijkerkerveen hoevelaken
Nieuws