Geslaagden Corlaer College

Foto: nijkerk.nieuws.nl

Aan het Corlaer College te Nijkerk zijn de volgende leerlingen geslaagd.

ATHENEUM,
Cultuur en Maatschappij
Bunschoten-Spakenburg: Jarina Woudenberg; Nijkerk: Lyanne Ederveen;
Economie en Maatschappij
Amersfoort: Daniël Santé; Maxime van der Windt; Bunschoten-Spakenburg: Gilbert ter Beek; Patrick Koelewijn; Nijkerk: Ilse Dokter; Twan Kruithof; Anne Mulder; Jacco Prins; Hidde Sevinga; Daniël Verduin; Vivian Voskuil;
Nijkerkerveen: Jet Veltink;
Natuur en Gezondheid Amersfoort: Marlous Krelage; Bunschoten-Spakenburg: Eva Vedder; Nijkerk: Marieke van de Geest; Maureen Meewis;
Natuur en Techniek
Nijkerk: Bram van Duinen; Henk Kraaij; Daniël Tieleman; Niels Top; Nijkerkerveen: Bjorn Buitink; Putten: Dennis van Dompseler; Zeewolde: Jorrit Treffers;

HAVO,
Cultuur en Maatschappij
Hoogland: Lieke Samuels; Nijkerk: Franka Koelewijn; Rebecca van der Linde; Chelsea Schipper; Joël Verhaar; Nijkerkerveen: Merlijn Buitenhuis; Putten: Jonne van de Grootevheen; Zeewolde: Celine Heijne;
Economie en Maatschappij
Amersfoort: Anne-Renske Griffioen; Mart Griffioen; Tristan van Heusden; Timon Hoogendijk; Carlijn Schaeffer; Bunschoten-Spakenburg: Cem ter Burg; Daan Eggebeen; Jonathan Koelewijn; Laura Stoffer; Eemdijk: Yvette Vedder; Hoevelaken: Jolijn Blaas; Manon van Deuveren; René van Kommer; Mèlany van Poolen; Ninke van Vliet; Maaike van der Woude; Marije Zijlstra; Hoogland: Leanne Brundel; Hooglanderveen: Rutger de Nooij; Nijkerk: Guus van Bokhorst; Casper Bolhaar; Jaenine van de Bor; Karlijn van de Bor; Julian Bosman; Niels van den Brink; Karlijn van Dijk; Rik Doppenberg; Thomas van Dunschoten; Paul Engelen; Lucas de Graaf; Michel de Graaf; Gerben Haverkamp; Silas de Jong; Shenya Jörke; Bas Kuijvenhoven; Daan Meijer; Stan Onland; Wassim Oualali; Marco Pasterkamp; Tristan Post; Janet Schenk; Sil Schoon; Daniël Smits; Julian Stam; Marith Veldhuizen; Wesley de Vries; Owen van Wincoop; Nijkerkerveen: Rob de Jong; Kaylee Klaassen;
Natuur en Gezondheid
Amersfoort: Verouz van Bohemen; Hannah Kneefel; Bunschoten-Spakenburg: Naomi Zwaan; Hooglanderveen: Lotte van Eekelen; Nijkerk: Maaike Schipper; Noa Wassink; Stoutenburg Noord: Mandy Pol; Zeewolde: Nynke van Ramshorst; Natuur en Techniek
Amersfoort: Bart Bosman; Bunschoten-Spakenburg: Julian de Bruin; Mart Woudenberg; Nijkerk: Tom Mijts; Sanne Mulder; Linan Pluim; Luuk van Ramshorst; Marnix Riphagen;

VMBO BASISBEROEPSGERICHTE LEERWEG,
Bouwtechniek fijnhoutbewerken
Hoevelaken: Kevin de Bruin; Nijkerk: Damian van der Horst;
Bouwtechniek schilderen
Amersfoort: Thijs Kers; Hoevelaken: Bob Spaaij; Nijkerk: Ricardo van Breda; Eleonora van Daatselaar; Mocin Doudouh; Eva Toet; Nijkerkerveen: Jelco van den Broek;
Bouwtechniek timmeren
Bunschoten-Spakenburg: Ali Kiliç; Eemdijk: Dylan Heijnen;
Elektrotechniek
Amersfoort: Robin Dikkeboer; Bunschoten-Spakenburg: Cees Duijst; Hoevelaken: Stan van de Velde; Hoogland: Damon Suvaal; Nijkerk: Abdeljabbar Nouari; Nassim Serghini;
Handel & verkoop
Amersfoort: Sha Abdullah; Gerry Hiemstra; Robin de Ridder; Nijkerk: Dilek Arslan; Lisa Maria Gerritsen; Jesse van Meerveld; Abdelhak M’Kadmi; Burak Yeser; Nijkerkerveen: Danoe Kalkman;
Metaaltechniek
Amersfoort: Mark van der Lee; Maurice Luycx; Bunschoten-Spakenburg: Sander van de Geest; Jeroen Heinen; Hoevelaken: Siebe Vos; Nijkerk: Robin van Dasler; Jasper van Kouwen; Tommy Vermanen;
Zorg & Welzijn
Amersfoort: Manouk van Essen; Menno Stekelenburg; Hoevelaken: Angy Zola; Hoogland: Romy Schoonderbeek; Nijkerk: Jytte Altena; Jinty van Bloemendaal; Noa Bolhaar; Kimberley Borggreve; Daniëlle van de Bunt; Chaima Ennaquib; Stoutenburg: Devin Simon;

VMBO BASISBEROEPSGERICHTE LEERWEG LEERWERKTRAJECT,
Metaaltechniek
Putten: Gert Pieper;

VMBO KADERBEROEPSGERICHTE LEERWEG,
Bouwtechniek fijnhoutbewerken
Nijkerk: Gerben Woudenberg;
Bouwtechniek schilderen
Hooglanderveen: Brian de Jong; Nijkerk: Sven van de Pol;
Bouwtechniek timmeren
Amersfoort: Steven Boekhout; Nijkerk: Roy Blankestijn; Robin Sandberg; Nijkerkerveen: Lesley Kruitbos;
Elektrotechniek
Amersfoort: Ramon Eekhof; Robbert van den Hoogen; Leusden: Jermaine Ernst; Nijkerk: Bram van Diermen; Tim van Dijkhuizen; Leon Guliker; Roy Oostindie; Ian van Ramshorst; Thomas Top; Putten: Wilmer van Panhuis; Zeewolde: Göran Koelewijn;
Handel & administratie
Amersfoort: Berfu Akin; Emiel Burggraaf; Leon Dijksma; Naomi Kremer; Randy Lans; Dilana Maätita; Ömer Sönmez; Noah van der Velden; Jaleesa de Wit; Roos van Zijl; Hoevelaken: Verona van Duijn; Femke Groot; Hoogland: Milou Stalenhoef; Nijkerk: Amina Arale; Martijn de Baas; Jeffrey van de Bor; Marnix van de Bor; Bram van den Brink; Yorik Doornbos; Mitchel Fonteijn; Hana Hussein; Frédérique Kuijpers; Sharlene Moss; Dior Overduin; Ilse van Ramshorst; Ruben van der Velde; Julia van de Vis; Nijkerkerveen: Dominique van Rouwendaal;
Metaaltechniek
Amersfoort: Rick van der Geest; Bob Kreijne; Simon van Loon; Erik de Vroedt; Kevin Wittink; Hoevelaken: Daan Bos; Bart Huis in ’t Veld; Mathijs Kok; Hoogland: Jesse van Klaveren; Leusden: Luca Koops; Nijkerk: Dymar Evers; Jesse Hagen; Nijkerkerveen: Danny van de Beek; Putten: Stefan Koopman; Zeewolde: Wesley Bettink; Dano Brander;
Zorg & Welzijn
Amersfoort: Nina van den Hoven; Bunschoten-Spakenburg: Muriël van de Kraats; Hoevelaken: Anne Kuiper; Romy Oudraad; Hoogland: Manon Smeele; Hooglanderveen: Anniek van Valkenhoef; Nijkerk: Romy Blom; Wendela van den Brink; Iris van Dijkhuizen; Selena van den Hoorn; Nomy van Hussel; Fleur Jansen; Esmée van Leeuwen; Souhaila Mahi; Maaike Smit; Lotte van Vuure; Carlijn Wolters; Anouk Zuiderwijk; Nijkerkerveen: Angela Bruinekool; Cheryl Koelewijn; Sterre Terschegget;

VMBO GEMENGDE LEERWEG,
Economie
Amersfoort: Anouska Band; Bunschoten-Spakenburg: Romy Bos;
Techniek
Nijkerk: Marijn van de Kraats;

VMBO THEORETISCHE LEERWEG,
Economie
Amersfoort: Sarah Ahmadi; Okan Kara; Ryan Martens; Vinay Ramautar; Bunschoten-Spakenburg: Thomas van den Akker; Ilse Hop; Alinde Ootjers; Vera Tijsma; Kyara Tomeij; Daniël Vink; Hoevelaken: Marc van Deuveren; Kevin Rietveld; Hooglanderveen: Kelsey Croes; Ryan Sewnundun; Nick Veenstra; Merel van der Worp; Nijkerk: Amber van den Bor; Romée Bouwmeester; Armando van Breda; Jack Chen; Julian van Corler; Jikke Eikelboom; Ruben van Elten; Loïs Eppink; Gneli Esojan; Amber Feller; Janine van den Hoorn; Adél Juhász; Ewan te Kulve; Aron Lengkeek; Tom Lohuis; Lotte van Norden; Leon Poel; Dounia Rabhi; Vashwani Ramadhin; Nick Schuur; Imre Spoel; Sanne Tieland; Bas Timmers; Iris Veldhuizen; Nick Wachtmeester; Bente Wagenveld; Beaudine Wolters; Nijkerkerveen: Bas Homburg; Hannah Nispeling; Zeewolde: Nyjoli Lie Ten; Debby Lintjens; Landbouw
Nijkerk: Simone Schrier; Caitlin Walet; Zeewolde: Chris Janknegt; Techniek
Amersfoort: Loïs Arentsen; Youri Baars; Stan Bruins; Noah Rijshouwer; Imre van Surksum; Rodney Viester; Ruben van de Werf; Roos Winkelman; Bunschoten-Spakenburg: Justin van Deuveren; Jordy Koelewijn; Damian van Logchem; Jonatan Mastebroek; Hoevelaken: Robbin van Leijenhorst; Stijn Rutten; Nijkerk: Douwe Blom; Ronald van den Brink; Sander Buitenhuis; Thijs Dirksen; Jaimy van Esveld; Hans Kanters; Lars Klompenhouwer; Wilco Molenaar; Niels Remijn; Sven Ruitenbeek; Floortje Rutgers; Tim Schipper; Daan Vastenburg; Selena van Vliet; Nijkerkerveen: Luuk van de Belt;
Zorg & Welzijn
Amersfoort: Ishani Mangroe; Bunschoten-Spakenburg: Julia Hartog; Sita Overwijk; Niels Vedder; Hoevelaken: Tristan Bezembinder; Quinty Rijnders; Hooglanderveen: Michelle Bosman; Iris van Wee; Nijkerk: Daphne van de Beek; Iris van de Beek; Linde van der Broek; Serena Callanan; Anne van Deuveren; Kelly van Duinkerken; Asma Essaïdi; Martin de Groot; Marjolein Jager; Wibo Langeberg; Jetske Luigjes; Judy de Mots; Chantal van de Ridder; Chantal Rijn; Lisette Rook; Larissa Schriever; Lilian Spee; Jochem van de Veen; Anouk de Vries; Brynn Wagenveld; Nijkerkerveen: Sabine van de Berg; Eljan van Soeren; Bryan Veenhof;

Reacties

X

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden