Badaboyzzz met nieuwe outfit klaar voor grote theatershow

15 jun 2014, 13:58Nieuws
kbfa7qxpqlxnrtseirzpfr7kh 2014 06 15 badaboyzzz 2 persfoto
De Badaboyzzz van streetdanceschool Badabounce zijn helemaal klaar voor de grote Eindshow No Limits op zaterdag 5 juli in Theater Harderwijk.
Dankzij sponsoring van Herman en Ingrid Willems uit Nijkerkerveen kon de stoere dansgroep helemaal in het nieuw gestoken worden met broeken en shirts. Zowel de zoon als dochter van Herman en Ingrid dansen al jaren met veel plezier bij Badabounce. Vooral daarom wilden zij op deze manier graag iets terugdoen.
Met nog maar een paar weken voor de boeg trainen de jongens keihard om op 5 juli te schitteren op het podium. Zij zullen daar net als alle andere 18 groepen vier gevarieerde en stoere dansen laten zien, met coole street- en breakdance moves. Uiteindelijk moeten zij zich samen met de jongere Badaboyzzz groep wel staande houden tussen de ruim 200 meisjes en vrouwen van Badabounce.
Kijk voor meer informatie over de eindshow van Badabounce en de speciale Badaboyzzz-groepen op .
loading

Loading articles...

Loading