Bewoners camping Nieuw Hulckestijn zien kansen

10 apr 2014, 13:19 Nieuws
icysnd0b3y29iicytj7osjx68 20010 hulckesteijnprotest 001

In de raad zijn er vragen over gesteld, de exploitant Interhuis verkeert in surseance van betaling en de bewoners willen de camping over nemen. Dat laatste meldt de Stad Nijkerk

Omdat de inkomsten sterk waren teruggelopen, zag de RGV-BV Interhuis zich genoodzaakt surseance van betaling aan te vragen. De bewoners willen nu een poging doen de camping over te nemen. Woordvoerder Desiree Reddering begrijpt niets van de handelwijze van Interhuis. ,,Als Interhuis eerst surseance van betaling had aangevraagd en dan de huur ad opgezegd, hadden wij als bewoners een probleem gehad." Nu wil zij een poging doen investeerders te vinden en een plan te presenteren bij de curator voor overname van de camping. Reddering: ,,Wij willen er iets heel moois van maken. De camping moet grondig worden opgeknapt, want er is al jaren niets meer aan onderhoud gedaan. We hebben ideeën zat, maar we moeten wel haast maken. Ik heb begrepen dat half mei een besluit over de verdere ontwikkeling wordt genomen. Wij willen een faillissement van Interhuis voor zijn, want voor je het weet komt de RGV via RGV Onroerend Goed BV met een ander plan en hebben we weer het nakijken." Reddering proeft wel veel wantrouwen jegens de huidige campingbewoners. ,,Niemand wil rechtstreeks met ons communiceren, maar ze zijn nog niet van ons af."

Wethouder Bert de Graaf liet weten later deze week met een officiële reactie te komen. ,,Intern brengen we nu de juridische gevolgen in beeld. Als we dat in kaart hebben, zullen we de raad informeren en ons standpunt bekend maken."

Bron:

De Stad Nijkerk