De raadsleden van het CDA vonden het tijd om weer eens bij Chill Out langs te gaan.
Het CDA werd welkom geheten door een stoere dans-act van de dansgroep onder leiding van Jurgen Lantveld. Judith Overvliet: “Strakke moves door danstalenten van verschillende leeftijden. Een leuke voorstelling!”
Daarna werd een film vertoont over wat Chill-out allemaal aan activiteiten organiseert. Overvliet: “Dat is zeer divers, van koken, dansen en een graffiti workshop tot aan voorlichting over drank en drugs. Zo nodig wordt er ook een luisterend oor geboden. Maar onze jongerenwerkers gaan ook de straat op om daar weer andere jongeren te ontmoeten.”
Het CDA ging ook in gesprek met bestuursvoorzitter Renger Walet, coördinator Robert den Hartog en jongerenwerker Lars Oostland over de toekomst van het jongerenwerk in Nijkerk en Hoevelaken. Trudy Doornhof: “Chill out in Nijkerk en Blits in Hoevelaken richten zich tot verschillende groepen jongeren en kunnen hen zo nodig de juiste begeleiding bieden. Het CDA is ervan overtuigd dat dit werk een belangrijke bijdrage levert aan de ontwikkeling van deze jongeren.”
Chill-out is de naam van het jeugd- en jongerencentrum van Nijkerk. Zij organiseert activiteiten voor jongeren van 10 tot en met 18 jaar. Chill Out is gevestigd in een pand aan de Watergoorweg in Nijkerk, direct naast sporthal Watergoor.