NIJKERKERVEEN - In de werkplaats van mechanisatie bedrijf van den Heuvel is op maandag 11 maart j.l. tijdens werkzaamheden aan het elektra kortsluiting ontstaan. Hierdoor vielen er op 3 locaties diverse slachtoffers.
NIJKERKERVEEN - In de werkplaats van mechanisatie bedrijf van den Heuvel is op maandag 11 maart j.l. tijdens werkzaamheden aan het elektra kortsluiting ontstaan. Hierdoor vielen er op 3 locaties diverse slachtoffers.
EHBO’ers uit Nijkerkerveen schoten snel te hulp. De EHBO’ers hadden hun handen vol, er waren maar liefst 14 slachtoffers. Waaronder een man met rug letsel en een hoofdwond aan het achterhoofd, een slachtoffer met aan beide benen een verbranding door accuzuur, een man met een bril die aangezichtsletsel en een verdraaide knie had opgelopen, een jonge man met een grote wond aan het onderbeen en een beknelde voet.
In een andere ruimte van het bedrijf was een vrouw met het een hersenschudding en een grote wond aan haar kin, een man waar zijn oog uit de oogkas hing, een bewusteloosslachtoffer met een schedelbasis en een grote hoofdwond, een vrouw met een gebroken sleutelbeen en schaafwonden aan beide handen en een man die met z’n vingers klem had gezeten, waardoor hij flink bloedende wonden aan zijn vingers had.
In de laatste ruimte zat een man in de tractor die dreigde flauw te vallen, op de grond naast hem zat een vrouw met een open onderbeen breuk en een gebroken pols, ergens anders zat een vrouw met een heupfractuur, die door de pijn dreigde flauw te vallen en er liep een vrouw met brandwonden aan armen en benen. Ook was er nog een vrouw die in shock verkeerde doordat zij een gebroken bovenbeen had.
Door samenwerking met Lotuskring Nijkerk en door het snelle optreden van de EHBO’ers van EHBO Vereniging Nijkerkerveen, was het een geslaagde oefening.
foto's: Aalt Guliker