! Leerlingen van het Corlaer College hebben tijdens hun expeditiejaar € 47.776,44 ingezameld voor
Stichting Het Nieuwe Leven.
Het team van Expeditie Oeganda heeft een schooljaar lang allerlei acties georganiseerd en sponsors gezocht om een zo hoog mogelijk bedrag voor deze stichting in te zamelen.
En dat is gelukt.
Het bedrag dat de leerlingen hebben opgehaald, werd dit jaar verdubbeld door
stichting Pharus. Deze stichting sprak zijn grote waardering uit voor de manier waarop de leerlingen zich hebben ingezet en stimuleerde graag het leren delen: 'Wie niet kan delen, kan ook niet vermenigvuldigen'!
Eind maart hebben de leerlingen zelf in Oeganda kunnen ervaren en zien wat de stichting met het geld doet en waar het aan besteed kan worden. Tijdens deze reis hebben de leerlingen zich ook ingezet met verschillende activiteiten, zoals het helpen bouwen van een schoolgebouw, lessen geven en het bezoek aan een gevangenis.