In maart "coffee to go"

30 jan 2021, 11:16Nieuws
2021 01 30 strandhuys 5
Het zonnige seizoen staat weer voor de deur! Dat betekend dat we weer lekker de fiets kunnen pakken of er op uit kunnen gaan met de camper.
Daarom gaat het Strandhuys vanaf maart in het weekend open.
2021 01 30 strandhuys 1
We spraken de chefkok van het Strandhuys, Zoë Hille: ‘ Zolang de horeca wegens corona niet open kan, gaan wij open voor "coffee to go". Alle fietsers en wandelaars die langskomen kunnen bij ons wat lekkers halen voor onderweg." Het Strandhuys begint in maart met "coffee to go" op de parkeerplaats van het Strandhuys. Iedereen kan een lekkere kop koffie halen om vervolgens een stukje te wandelen, bijvoorbeeld op het strand NijkerkaanZee of uitwaaien op de dijk.
2021 01 30 strandhuys 4
Buiten de koffie is er natuurlijk nog veel meer lekkers te koop. De speeltuin van het Strandhuys is dan open voor de kleintjes. Natuurlijk zijn het restaurant en het terras wel gesloten.
2021 01 30 strandhuys 2
Lisa Tomassen: "We weten natuurlijk niet hoe dit zal gaan verlopen, dus beginnen in maart met alleen het weekend van 10u tot 17u. Als het allemaal goed verloopt kunnen we bijvoorbeeld door de weeks een extra dag open. Het is dus handig onze site en social media in de gaten te houden. Het Strandhuys kan niet wachten haar gasten weer te mogen ontvangen en de zomer tegemoet te gaan. Hopelijk tot snel! "
2020 09 11 advertorial
loading

Loading articles...

Loading