INGEZONDEN BRIEF: Ik wilde online gesprek

27 feb 2013, 14:44Nieuws
2021 01 06 online escape room nijkerk sportief en gezond 1
In een artikel op de site van omroepN schrijft Henk Brinkman over Projectcoördinator Eddie Wassink: “Het meeste stak hem nog, dat de columniste niet in gesprek wilde gaan over de kritiek.” Maar zo is het niet, ik heb gezegd dat ik in gesprek wilde online, zodat het gesprek zichtbaar zou zijn voor iedereen. En dat de communicatie dus transparant zou zijn. Dat ik daarom geen kopje koffie achter de schermen wilde drinken. Hij wilde dat niet. Hij wilde niet online het gesprek met mij aangaan.Nu wordt het uitgelegd alsof ik helemaal geen gesprek zou willen aangaan. Maar dat is niet waar. Alleen wel op voorwaarde dat mensen ons gesprek zouden kunnen volgen. Daarom heb ik hem ook gevraagd een reactie te sturen naar Nijkerk Nieuws waar mijn blog stond. Zodat daar vervolgens op gereageerd zou kunnen worden. Hij heeft dit echter afgewezen. Dus hij wilde alleen een gesprek onder zijn voorwaarden en ik kon niet akkoord gaan met 'achter de schermen'-communicatie.Janneke van HeugtenPS: Henk Brinkman schreef twee artikelen, een op de site van De Stad Nijkerk en een om de site van omroepN.
In een artikel op de site van omroepN schrijft Henk Brinkman over Projectcoördinator Eddie Wassink: “Het meeste stak hem nog, dat de columniste niet in gesprek wilde gaan over de kritiek.” Maar zo is het niet, ik heb gezegd dat ik in gesprek wilde online, zodat het gesprek zichtbaar zou zijn voor iedereen. En dat de communicatie dus transparant zou zijn. Dat ik daarom geen kopje koffie achter de schermen wilde drinken. Hij wilde dat niet. Hij wilde niet online het gesprek met mij aangaan.
Nu wordt het uitgelegd alsof ik helemaal geen gesprek zou willen aangaan. Maar dat is niet waar. Alleen wel op voorwaarde dat mensen ons gesprek zouden kunnen volgen. Daarom heb ik hem ook gevraagd een reactie te sturen naar Nijkerk Nieuws waar mijn blog stond. Zodat daar vervolgens op gereageerd zou kunnen worden. Hij heeft dit echter afgewezen. Dus hij wilde alleen een gesprek onder zijn voorwaarden en ik kon niet akkoord gaan met 'achter de schermen'-communicatie.
Janneke van Heugten
PS: Henk Brinkman schreef twee artikelen, een op de site van De Stad Nijkerk en een om de site van omroepN .
loading

Loading articles...

Loading