Natte opening Kinderboekenweek

06 okt 2021, 10:37 Nieuws
2021 10 06 kinderboekenweek 004

Wat wil je worden?

Die vraag staat dit jaar centraal in de Kinderboekenweek en dus ook bij de opening daarvan op het Plein. Daar verzamelden zich woensdagmorgen 60 kinderen van de Horizon end e Maranathaschool. De derde school liet het vanwege ziekte van de leerkracht afweten.

2021 10 06 kinderboekenweek 006

Rondom het Plein en boekhandel Roodbeen beantwoordden een kunstschilder, een vliegenier, een soldaat, een brandweerman, politieagenten, een rechter, een verloskundige, een bakker en een vrachtwagenchauffeur vragen van de kinderen.

2021 10 06 kinderboekenweek 007

Dat kon pas, nadat Barnard Pater (van de Bruna) met gillende sirene het Plein op kwam gereden. Hij was te laat.

2021 10 06 kinderboekenweek 005

Aan het einde van de rondgang langs de 9 beroepen, gaven de kinderen antwoord op de vraag, die deze Kinderboekenweek centraal staat.

Omdat niet alle kinderen tegelijk langs de negen beroepen konden, gaf Jantina Klompenhouwer (Badabounce) een dansworkshop.

2021 10 06 kinderboekenweek 001

In de fotoserie een impressie van de opening.

Het nieuws van nijkerk.nieuws.nl gemakkelijk volgen?
Like dan ook onze Facebookpagina ,
volg ons op Twitter of LinkedIn en Instagram of krijg gratis onze dagelijkse of wekelijkse nieuwsbrief .

Adverteren op nijkerk.nieuws.nl neem dan contact op Leo Christiaens voor de prijzen en mogelijkheden.
Zijn telefoonnummer: 06-11087527, zijn mailadres: [email protected]