NIJKERK – Minister Schultz Verhagen gaat zich niet inzetten voor de geluidschermen langs de A28. Dat liet de minister eerder deze week wethouder Horst via de telefoon weten.
NIJKERK – Minister Schultz Verhagen gaat zich niet inzetten voor de geluidschermen langs de A28. Dat liet de minister eerder deze week wethouder Horst via de telefoon weten.
Ze zal ook niets doen aan het feit, dat de verbreding van de A28 helemaal aan Nijkerkse kant komt. Met die verrassing kwam wethouder Horst in het overleg met de fractieleiders over knooppunt Hoevelaken.
Geen concreet lijstje
Dat overleg was door de raad afgedwongen en moest gebeuren voor de overeenkomst over de reconstructie van het knooppunt (BOK2) getekend moet worden. De fractievoorzitters hebben ervoor gekozen om niet dwars te gaan liggen en allerlei juridische procedures te gaan beginnen. Ook het onderhandelingslijstje, waarmee wethouder Horst terug naar de onderhandelingstafel zou moeten, is niet opgesteld. De fractievoorzitters hebben met de wethouder gekozen voor een brief aan de minsister. Daarin wordt zij dringend verzocht de gezondheid van 10.000 inwoners van Hoevelaken nog een keer te willen overwegen.