NIJKERK – Een 58-jarige inwoner van Nijkerk is zaterdag 4 december 's morgens vroeg gewond geraakt nadat hij bij zijn huis aan de Flier door enkele mannen was overvallen.
NIJKERK – Een 58-jarige inwoner van Nijkerk is zaterdag 4 december 's morgens vroeg gewond geraakt nadat hij bij zijn huis aan de Flier door enkele mannen was overvallen.
Het slachtoffer is marktkoopman en wilde rond half vier naar zijn werk gaan. Bij het verlaten van zijn huis werd hij door zeker drie mannen belaagd en mishandeld. Het slachtoffer had zich daarbij flink verzet maar liep ook verwondingen op. De daders hadden tijdens de schermutseling kans gezien er met het wisselgeld (een gering bedrag aan kleingeld) vandoor te gaan.
Ziekenhuis
Nadat de politie gewaarschuwd was werd door de politie nog vergeefs in de omgeving naar de daders gezocht. Het slachtoffer moest zich in het ziekenhuis laten behandelen. De politie houdt een buurtonderzoek in de omgeving van de Holkerweg. Getuigen, die iets van de overval hebben gezien of gehoord of die andere informatie hebben die de politie kan helpen bij haar onderzoek, worden gevraagd contact op te nemen met 0900-8844. Anoniem reageren kan ook op telefoonnummer 0800-7000 (Meld Misdaad Anoniem).