Plein één groot terras nog onzeker

12 mei 2020, 16:15Nieuws
2020 05 12 horeca plein
Vragen, vragen, vragen, die waren er genoeg toen de horeca-ondernemers van het Plein en het Molenplein zich dinsdagmiddag bij Grand Café Lust verzamelden.
Ze waren er niet allemaal, maar ze willen heel graag van beide pleinen vanaf 1 juni grote terrassen maken.
Dat kan, natuurlijk wel met inachtneming van de anderhalvemetermaatregel. En dat is nog best lastig als je een heel Plein tot één groot terras wilt maken. Er zijn vooral veel vragen, bijvoorbeeld over een brief, die de gemeente gestuurd zou hebben, maar niet ontvangen is.
Er wordt nu alles op alles gezet om vóór aanstaande vrijdag een zo concreet mogelijk plan voor het Plein bij de gemeente neer te leggen. Een van de gedachten daarbij is op het Plein binnen de totale ruimte van de ijsbaan en winterpaviljoen te blijven, want dan is het zeker, dat de veiligheidsdiensten er langs kunnen. Dat zal een harde eis van de gemeente zijn. Welke eisen de gemeente nog meer stelt, is op het moment van schrijven niet bekend. De ondernemers rekenen wel op een meewerkende, positieve houding van de gemeente.
loading

Loading articles...

Loading