Internationale Vrouwendag kreeg dit jaar extra aandacht.
In de bibliotheek van Nijkerk werd dit jaar de Pop-up Iftar gehouden. Twee belangrijke ingrediënten van deze avond waren: het als vrouwen onderling samenkomen en samen eten en drinken. Belangrijke elementen voor een geslaagde avond.
Vrouwen van 16 jaar en ouder die onder het genot van een hapje en drankje, veelal zelf gemaakt, deze avond volop aan het genieten waren. Van de mooie gesprekken met elkaar en natuurlijk van alle lekkere hapjes. Speciaal aan deze avond was dat die dubbel zo bijzondere was, namelijk de Internationale Vrouwendag stond dit keer centraal. Dit gaf de avond alleen maar nog meer diepgang en biedt hoop en perspectief.
Wat ook heel bijzonder was deze avond, was de gastspreekster Anne Dijk van het Fahminstituut. Zij was uitgenodigd om iets over de vrouwen in de Islamitische geschiedenis te vertellen.
bijdrage van Fatima Laghmouchi, raadslid PRO21