
Theatergroep DOB speelt het stuk op 29 en 30 mei in Kade10
Zwijgrecht is een stuk geschreven door DOB-leden Erik Vedder en San-loiza Ploegman.
Het is een humoristisch drama. Het personage Louisa is vermoord en probeert erachter te komen wie het gedaan kan hebben én waarom diegene het heeft gedaan. Door middel van Flashbacks komen er verschillende situaties aan het licht op welke plek en hoe ze vermoord zou kunnen zijn. Zo is de bedoeling dat er samen met het publiek uiteindelijk een dader uit de bus komt.
Het stuk is omlijst met zelfgeschreven nummers, maar ook bestaande nummers met een eigen tekst.
Bereid je dus voor op een avond vol lachen en spanning, want deze voorstelling is een moordmysterie-avontuur zoals je het nog nooit hebt meegemaakt.
Een kaartje kost 12,50,- en is te bestellen via de website van theatergroep DOB .
Ook dit jaar is er weer een vip-arrangement. Dit kaartje kost 20,- en biedt gegarandeerd plek op één van de eerste 3 rijen en een goodiebag van DOB. Deze plekken zijn echter beperkt.
Theatergroep DOB bestaat al meer dan 90 jaar en stond voorheen vooral bekend om het spelen van kluchten. Dit jaar pakt de groep het volledig anders aan door een eigen muziektheaterstuk neer te zetten met zang, dans en spel.
Het nieuws van nijkerk.nieuws.nl gemakkelijk volgen?
Like dan ook onze Facebookpagina.
Volg ons op Twitter, LinkedIn, Instagram, Mastodon en Threads , of krijg gratis onze dagelijkse of wekelijkse nieuwsbrief .
Adverteren op nijkerk.nieuws.nl neem dan contact op Leo Christiaens voor de prijzen en mogelijkheden.
Zijn telefoonnummer: 06-11087527, zijn mailadres: [email protected]