Maandagmorgen ging "De Horizon" open.
De basisschool zit in het dorpshuis, waarvan aanstaande donderdag de naam wordt onthuld. Vanaf nu is er nog ,aar één basisschool in Nijkerkerveen na de fusie van de Calvijnschool en de Van Rootselaarschool.
Guus, Thijs, Romy en Hesse onthulden het naambord en logo. Zij hadden de naam bedacht en mogen daarom naar een pannenkoekrestaurant.
Directrice Erna Luiten legde uit, dat er drie argumenten voor de nieuwe naam zijn. 1. Op elke plek in de school mag je verder kijken, je horizon verbreden. 2. Het vliegtuigje verbeeldt het grenzeloze. 3. De horizon is de lijn waar hemel en aarde elkaar raken.
Donderdag 9 januari houdt het nieuwe voorzieningencluster een open dag. In het pand zijn behalve De Horizon, ook de bibliotheek, peuterspeelzaal De Triangel, Kindercentrum Bzzzonder, Bijzondere Gasten en muziekvereniging Concordia gehuisvest.