Flevo Heren op zoek naar overwinning

08 mrt 2015, 23:15 Sport
standaard nijkerk sport flevo h1 04
Arjen Gerritsma

ALKMAAR - Na een aantal verloren wedstrijden op rij, gingen de heren van Flevo op zoek naar een overwinning.

In de heenwedstrijd in Nijkerk ging de wedstrijd gelijk op, en eindigde in 11-11. De Nijkerkers wisten dan ook dat er hard gewerkt moest worden om de punten mee naar huis te kunnen nemen.

Na een kleine minuut spelen scoorde Flevo uit een vrije bal buiten de vijf meter het eerst doelpunt. DAW wist hier snel op te antwoorden met een doelpunt. Na een aantal moeizame aanvallen wist Richard Deuzeman nog eenmaal het net te vinden. Eindstand eerste periode: 3-2 in het voordeel van de thuisploeg.

Flevo had moeite met doelpunten maken in het begin van de tweede periode, maar verdedigend ging het wel goed. Na een moeizame start wisten ze toch drie doelpunten te scoren. Met dank aan Diederik de Bruin, Bas Oosting en Stefan den Boer. Maar ook DAW wist weer tweemaal te scoren waardoor de eindstand van deze periode 5-5 werd.

Na een aantal mooie aanvallen van beide zijdes wist Flevo zichzelf eindelijk te belonen met een voorsprong. Met een mooie boogbal van Richard Deuzeman. En een goal van Anne Baarslag. DAW kwam goed terug in de wedstrijd en na een twee goals op rij was de voorsprong weer voor de thuisploeg. Flevo wist deze periode nog af te sluiten met een doelpunt. Tussenstand derhalve 8-8.

DAW leek moe gestreden. Dat zagen de heren van Flevo. De Nijkerkers zetten aan, maar wisten niet genoeg te profiteren van de fouten van DAW. Aan het einde van de wedstrijd kwam Flevo terug tot 11-10. De spanning was geheel terug. Met nog 50 seconden kregen de Alkmaarders een strafworp en konden zodoende de eindstand op 12-10 bepalen.

bijdrage van Ivar Loos