Ook dit weekend behaalde de judoka’s van Club Rebel weer een mooi resultaat op het grote judotoernooi in Hasselt. Het was een sterk bezet toernooi waar alle grote nationale sportscholen aan meededen.
Niels Top verloor helaas zijn partijen. Sid Kamphuijs, Jerrel Haak en Mattias van Hamersveld werden alle 3 derde van de poule en haalde net niet de finales. Lars Berculo haalde een mooie 5e plaats, daarnaast kreeg hij een mooie bokaal als aanmoedigingsprijs en voor sportief gedrag.
Ook Hajo Schuurman werd 5e , hij zat samen met Nigel Lantveld in dezelfde poule voor senioren -73 kg. Nigel behaalde net een iets beter resultaat door op straffen van Hajo te winnen en werd dus 4e. Ook Thomas Jansen werd 4e in zijn gewichtsklasse. Dave Visser, Alex Smit en Luc van de Scheur werden alle drie 3e.
Thijme Boerema liet vandaag erg goed judo zien en werd knap 2e, ook Tigo Renes en Elena Renes werden 2e. Ares Makartsjan verloor in de voorrondes 1 partij, maar in de kruisfinales wist hij dit goed te maken, en werd alsnog kampioen.
Foto: coach Joey van Rootselaar met een aantal van de prijswinnaars.