Covebo Uitzendgroep was sinds 2005 hoofdsponsor van Sparta Nijkerk. Een aantal mooie, boeiende en succesvolle jaren volgden, maar er komt een moment om het stokje over te dragen aan de volgende loper en dat is de Boni. Covebo Uitzendgroep doet dat graag en in een sfeer, waarbij alle drie betrokken partijen zich goed voelen.
Het ontwikkelen en begeleiden van jonge (talentvolle) voetballers, het helpen bij het ontwikkelen van sociale vaardigheden en waarden en normen, sluit perfect aan bij de bedrijfsfilosofie van Covebo Uitzendgroep. Hans Appeldoorn: "De jeugd heeft de toekomst, zowel bij ons bedrijf als bij Sparta Nijkerk. En om de kwaliteit van deze steeds belangrijker wordende groep te borgen, heb je veel steun nodig, in alle facetten. Juist daarom is het van groot belang dat wij oog hebben en houden voor de ontwikkeling van de jongeren in de samenleving en binnen de vereniging! Of het nu gaat om het opleiden van jonge (technische) kandidaten binnen de Covebo Academy, of het bieden van steun om jong talent bij Sparta Nijkerk in huis te houden, uiteindelijk hebben wij als Nijkerkse werkgever een grote sociale en maatschappelijke plicht, in sport en in de samenleving." Daarom kiest Covebo voor de sponsoring van de jeugdafdeling.
Bestuurslid commerciële zaken en voorzitter van de Businessclub Nico Fiegen is uitermate content met de nieuwe sponsordeal: "Met het Nijkerkse bedrijf Boni Supermarkten als onze nieuwe hoofdsponsor en Covebo Uitzendgroep als de leidende sponsor van onze jeugdafdeling creëren we een constructie waar we met recht trots op mogen zijn. Niet alleen Sparta Nijkerk is content, ook beide sponsoren krijgen hiermee wat ze graag willen. En dat vinden we uiteindelijk het allerbelangrijkste! Dat zorgt namelijk voor saamhorigheid en een basis om samen doelstellingen te halen en allerlei zaken binnen de club verder te ontwikkelen en te optimaliseren."
Covebo Uitzendgroep wenst haar co-hoofdsponsor van het afgelopen jaar, Boni Supermarkten, erg veel succes toe in haar nieuwe rol als hoofdsponsor van Sparta Nijkerk. Hans Appeldoorn: "Terugkijkend naar de afgelopen jaren is er zowel bij Covebo Uitzendgroep als bij Sparta Nijkerk veel bereikt. Hiervoor hebben we elkaar nodig gehad en dat is prima gelukt. Wij wensen zowel Sparta Nijkerk als Boni Supermarkten toe dat zij hetzelfde goede gevoel aan deze samenwerking zullen beleven en ook het gevoel van wederzijds succes aan de samenwerking zullen overhouden. Hierbij wil Covebo Uitzendgroep, in haar nieuwe rol wat meer op de achtergrond, blijven bijdagen waar dit nodig, nuttig en noodzakelijk is. Uiteindelijk is en blijft samenwerken het sleutelbegrip."