
Afgelopen weekend organiseerde Badmintonclub Nijkerk voor de derde keer het A+B mix toernooi. In totaal hebben 35 mix-paren deelgenomen aan het toernooi afkomstig van verschillende verenigingen uit de regio.
Afhankelijk van de speelsterke , variërende van recreant tot eerste klasse regionale competitie, waren de paren in 5 poules ingedeeld. Ieder paar in een poule speelde 6 wedstrijden van twee sets. Per poule werden prijzen uitgereikt aan de drie paren met de meest gewonnen sets. Na het spelen van in totaal 105 wedstrijden ging ongeveer de helft van de prijzen naar een deelnemer van BC Nijkerk.
Na afloop van de wedstrijden stond er een buffet klaar voor de deelnemers om in een ontspannen sfeer na te praten over het toernooi. Om de feestvreugde te verhogen was er ook een verloting georganiseerd met prijzen beschikbaar gesteld door Nijkerkse ondernemers.
Al met al hebben de deelnemers, toeschouwers en sponsors er een succesvolle en ontspannen dag van gemaakt.