Tegenvallende start Ewoud Boom

04 sep 2015, 10:03Sport
2015 09 04 ewoud boom
Judith Boom
BREDA – De FEI Wereldkampioenschappen ponymennen voor tweespan pony’s op de Prinsenhoeve zijn voor Ewoud Boom niet goed begonnen.
Na 12 deelnemers staat hij op de zevende plaats met 52,67 strafpunten. De Duitser Christof Weihe gaat voorlopig aan de leiding.
Boom was als eerste aan de beurt van de twaalf die gisteren gereden hebben. Hij heeft zijn dressuur gereden met For Fun's Romeo en For Fun's Dino. Dino is een nieuwe pony die Boom nog niet zo lang rijdt. Daarom was Ewoud Boom redelijk tevreden over het resultaat.
Vandaag komen de andere 19 tweespannen in de dressuurring. Morgen gaat het voor Ewoud Boom verder in de marathon: zo hard mogelijk rijden om daardoor de achterstand in de totaaluitslag te verkleinen.
Bijdrage van Judith Boom
loading

Loading articles...

Loading