ZANDVOORT - Het vernieuwde circuit is nog niet officieel geopend, maar er wordt al wel op gereden.
Dat kan, want het asfalt ligt erop. Afgelopen zaterdag hoorde Wilbert van den Burg (ja, van de Visual Art Rally) tot de selecte groep mensen, die met een snelle wagen het circuit op mocht.
U kunt een rondje met hem meerijden
Wilbert van den Burg: "Heel apart om op een vertrouwd circuit te rijden waar ik inmiddels al 20 jaar op rij .... en dan toch op een compleet nieuwe manier te moeten rijden bij een paar bochten. De Gerlachbocht gaat nu meteen over in de Hugenholtzbocht en daar zit nu een extreme kombocht versie in. Dat gaat nog wel heel wat rondjes duren voor ik daar de ideale lijn gevonden heb.
Dat zeg ik niet alleen. Dit hoorde je afgelopen zaterdag alle rijders zeggen, die de eerste officiële race op het vernieuwde circuit gereden hebben. De Arie Luyendijk Bocht het rechte stuk op is wel indrukwekkend als je daar de eerste keer doorheen gaat op snelheid. Die bocht biedt heel veel verschillende rijlijnen en nu is het de kunst die te vinden die het beste past bij het type auto, waar je in rijdt."