Peuterochtend neemt afscheid van vaste gezichten

15 dec , 12:42 Business in Nijkerk
2025-12-15 peuterochtend 2

Na jarenlange inzet stoppen Dineke en Wouda met de peuterochtend in de Bibliotheek Nijkerk.

De dames begeleidden om de week de ochtenden voor peuters in de bibliotheek. Spelen, zingen en voorgelezen worden stond centraal tijdens deze bijeenkomsten.

Knutselen en zingen

De laatste peuterochtend stond in het teken van de naderende feestdagen. De jonge deelnemers knutselden kerstballen. Ook nu weer sloten Dineke en Wouda de ochtend af met hun liedjesrepertoire. Dit zorgde zoals altijd voor blije gezichten bij de peuters.

Bloemen en afscheidsboekje

De peuterochtend is een samenwerking tussen de Speel-o-theek en de Bibliotheek. Beide organisaties bedankten Dineke en Wouda voor hun inzet in de afgelopen jaren. De dames kregen bloemen en chocolade. Ook ontvingen zij een speciaal afscheidsboekje, gemaakt door de peuters.

2025-12-15 peuterochtend 1

Peuterochtend verandert in 2026

In het nieuwe jaar gaat de peuterochtend verder met nieuwe vrijwilligers. De opzet van de bijeenkomsten wordt dan iets anders. De peuterochtend is voortaan alleen nog op de eerste maandag van de maand.

De eerstvolgende peuterochtend staat gepland voor maandag 5 januari 2026. Activiteiten zijn te vinden op de website van de Bibliotheek Nijkerk.