Zaterdag 6 februari opent Sunreflex om 11 uur haar deuren op de nieuwe locatie aan de Westerdorpsstraat. Een hapje en een drankje staan dan klaar.
Een pand dat al even leegstaat, aan de rand van de kern Hoevelaken wordt eindelijk uit z'n lijden verlost: Op 6 februari opent Jacoliem Dekker-Bos haar Sunreflex Home Design, een winkel en showroom in één. Een plek waar je binnenstapt voor zonweringen, raamdecoratie, vloeren en insectenwering maar ook voor cadeau artikelen. Alles onder één dak. Sunreflex heeft een brede collectie van de beste merken. Als je de nieuwe winkel/showroom binnenloopt krijg je meteen een soort thuisgevoel. En dat is ook precies de bedoeling.
Sunreflex is overigens in 1987 opgericht door de vader en moeder van Jacoliem, Cees en Suse Bos. Zij begonnen in een klein pandje (dat nu niet meer bestaat) ook aan de Westerdorpsstraat. ,,Het was zelfs zo klein, dat we telkens als we iets aan de klant moesten laten zien, naar buiten moesten’’, vertelt Suse. ,,Later zijn we verhuisd naar de overkant en weer later naar de Middelaarseweg.’’
Jacoliem haalde, toen zij samenwerkte met haar vader, de benodigde diploma’s. Na het overlijden van Cees, zette Jacoliem het familiebedrijf voort. Ook Suse is nog wekelijks (zo niet dagelijks) aanwezig.
En nu gaat er toch wel een langgekoesterde droom in vervulling. ,,We gaan nu weer open in het dorp’’, vertelt Jacoliem enthousiast. ,,Van andere winkeliers heb ik al gehoord dat ze het leuk vinden dat we weer terug zijn. Er is ook personeel aangenomen om ons team te versterken en daar ben ik ook heel blij mee.’’\
bron De Stad Nijkerk