Daniëlle Meewis zakenwonder 2016?

19 okt 2016, 22:32 Business in Nijkerk
2014 07 26 t regthuysaccent bhn 002
Ely Hackmann

Wie zal het zeggen? 17 november weten we het

Zakenwonder is één van de vijf rubrieken in de VIVA400 lijst . Volgens de Viva bestaat die lijst ook dit jaar weer uit een mix van bijzondere vrouwen. Van groene denkers tot wetenschappers en van stuntvrouwen tot ontwerpsters. Eén ding hebben ze gemeen: ze vallen op in hun vakgebied vanwege hun succes, doorzettingsvermogen en uiteraard talent.

En dus kan er gestemd worden, hier op Daniëlle Meewis

2016 10 20 danielle meewis

Bookdinners

De Viva omschrijft Meewis zo: "Danielle wilde de horeca en de consument met elkaar verbinden. Met haar bedrijf Bookdinners

heeft ze een win-winsituatie voor consument en ondernemers gevonden. Binnen één jaar lukte het Danielle om bekend te worden in midden Nederland en heeft ze haar bereik enorm vergroot. De boekingen stroomden binnen, mede dankzij een complete website met een volledig operationeel crm en boekingssysteem."