
Op woensdag 13 november is om 19.30 uur de natuurfilm Chimpanzee te zien in de bibliotheek van Nijkerk. Deze film van Disney Nature geeft ons een heel intiem en bijzonder inkijkje in het leven van Oscar en zijn Chimpansee-familie in het Afrikaanse regenwoud.
De wereld is een speeltuin voor de kleine Oscar en zijn chimpansee-vriendjes, die de boel graag op stelten zetten. Ze zijn nieuwsgierig, gaan graag op ontdekking uit, vinden niets leuker dan anderen nadoen en zijn misschien wel de meest bijzondere individuen uit het dierenrijk.
Verbluffende high-definition beelden brengen je tot dichtbij Oscar en zijn familie terwijl ze zich door het complexe land van het woud begeven. Het is een inspirerend avontuur boordevol moed en charme, dat levens verandert en harten verovert. Een buitengewoon verhaal over individuele overwinningen en familiebanden.
Jane Goodall, die jarenlang onderzoek heeft gedaan naar het leven van chimpansees, was erg onder de indruk van deze documentaire. Carice van Houten geeft commentaar bij de beelden.
De film duurt 78 minuten en wordt vertoond in het leescafé van de bibliotheek. Reserveren is gewenst. Toegangsprijs: € 6,00 voor bibliotheekleden en € 7,50 voor niet-leden, incl. kopje koffie/thee. Diner & Film € 17,50 p.p. in samenwerking met Eetcafé Old Niekark (www.oldniekark.nl). Kaarten zijn verkrijgbaar in de bibliotheek van Nijkerk of te reserveren via www.bibliotheeknijkerk.nl.