Goed nieuws voor iedereen die wil oefenen met het spreken van de Nederlandse taal.
Vanwege de groeiende belangstelling start Bibliotheek Nijkerk met een extra Taalcafé. Naast de bestaande bijeenkomst op maandagmiddag van 13.30 tot 15.00 uur, kunnen deelnemers nu ook op donderdagochtend van 9.30 tot 11.00 uur terecht.
Steeds meer mensen, waaronder inburgeraars en nieuwkomers, hebben behoefte aan een plek waar zij op een laagdrempelige manier Nederlands kunnen oefenen. Het Taalcafé biedt hiervoor de ideale gelegenheid: samen in gesprek gaan over alledaagse onderwerpen, in een ontspannen sfeer en met hulp van vriendelijke, ervaren vrijwilligers.
Of je nu net begint met Nederlands of je spreekvaardigheid verder wilt verbeteren – iedereen is welkom! En kom je al op maandag? Dan ben je natuurlijk óók van harte welkom op donderdag.
📍 Bibliotheek Nijkerk Frieswijkstraat 99
🕒 Maandagmiddag: 13.30 – 15.00 uur
🕤 Donderdagochtend: 9.30 – 11.00 uur