De plannen om 11 huurappartementen voor starters aan de Torenstraat 31 te bouwen gingen een jaar geleden de ijskast in.
NU, een jaar later werden omwonenden bijgepraat over het vervolg. Dat bestaat uit 2 mogelijkheden. Er is een model "Herenhuis" en een model "Gestapeld".
In dit plan komen er drie eengezinswoningen en is er ruimte voor 5 parkeerplekken
In dit plan komen een eengezinswoning, twee seniorenwoningen en twee maisonnettes. Dan is er ruimte voor drie parkeerplaatsen.
Op de informatieavond afgelopen dinsdagavond was de stemming onder omwonenden in ieder geval goed. Ze werden bijtijds bij de ontwikkelingen betrokken, want zij konden hun mening geven. Zij hebben een voorkeur voor het plan "herenhuis", vooral omdat dat de minste parkeersores zal opleveren. Maar er zijn nog wel zorgen, zoals één van de omwonenden verwoordde: "Alsnog blijven er wat zorgen bestaan over de omvang van het project (het blijft een groot geheel op een postzegel grond). Uit de schetsen is het nu nog moeilijk op te maken wat de daadwerkelijke afmetingen gaan zijn en daarom is het lastig om de ruimtelijke impact te kunnen beoordelen.
Ook zijn we benieuwd hoe het totaalbeeld zal zijn ten opzichte van de historische bebouwing aan de Koetsendijk. Met name omdat de voordeuren aan de Koetsendijk zijn bedacht. Dat zal dus nog uit verder uitgewerkte tekeningen moeten blijken."
Daar is nu het wachten op.