Middeleeuws feest op ‘t Blokhuus

27 sep 2013, 13:08 Knipsels
pxa7tuqxsfaps1bw5dqr0s4u7 t blokhuus1

Om het begin van het nieuwe schooljaar te vieren was er donderdagavond feest op ’t Blokhuus. Het thema van het feest was dit jaar "600 jaar terug in de tijd". Dit natuurlijk vanwege het 600 jarig bestaan van de stad Nijkerk.

Via een prachtige poort kwam iedereen het versierde plein op, na te zijn doorgelaten door de 2 poortwachters. De opening van het feest werd verzorgd door meester Olaf, als stadsomroeper, vergezeld door 2 sierlijke dames uit zijn groep.

Het hele team was in stijl verkleed en zorgde er samen met de altijd actieve Ouderraad voor dat ouders en kinderen genoeg te eten, drinken en spelen hadden. Zo konden de kinderen hoepelen met fietswielen, konden ze tollen maken, hoefijzer werpen, hoela hoepen, bellen blazen, knikkeren, sjoelen, koekhappen en nog veel meer. Er was fruit, appelcake, heksensoep, broodje beenham en nog veel meer. Directeur Jos Berens bakte de hamburgers!

Het werd een gezellig samenzijn van ridders, prinsen en prinsessen, heksen, edellieden, boeren, burgers en buitenlui!