VVD Nijkerk-Hoevelaken is trots op ondernemers

Foto:

De lokale fractie van de VVD is trots op de vele ondernemers die onze gemeente rijk is.

Juist in moeilijke tijden is het belangrijk onze ondernemers een hart onder de riem te steken. Daarom reikt de VVD de Duim van de VVD uit aan een ondernemer uit onze gemeente. Deze ondernemer mag weer een andere ondernemer nomineren. De eerste is uitgereikt aan By Son in Hoevelaken.

De VVD: “Ondernemers zijn van groot belang. De bakker die uw brood bakt, de kapper die uw haren knipt, het restaurant waar u eten besteld, allemaal te danken aan ondernemers. Bij ondernemers komen uw meubels, het bestek en de tv vandaan. Ook om de stad levendig te houden zijn ondernemers nodig. Zij zorgen voor de terrasjes en de feestverlichting.

Veel ondernemers zijn van hun zaak afhankelijk om voor hun gezin te kunnen zorgen. Door lokaal te kopen kan een ondernemer voetbalschoenen of een hockeystick voor zijn of haar dochter kopen. Om de ondernemers die wij zo hard nodig hebben te laten weten dat wij ze waarderen geven wij de Duim van de VVD aan Nijkerkse ondernemers.”

Reacties

X

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden