Langdurige verbintenissen met de Zuidwal

SONY DSC
Foto:

Een tachtigjarige vereniging (2020), zoals Zeil- en Motorbootvereniging ‘De Zuidwal’ in Nijkerk, kent natuurlijk ook veel leden die lang lid zijn.

SONY DSC

Onderstaande jubilarissen zijn onlangs met plezier in het zonnetje gezet

Paul Verhoog, de voorzitter, reikte tijdens de Algemene Ledenvergadering bloemen en de bij het jubileum behorende attentie uit. De leden die 25 jaar lid van onze vereniging zijn ontvingen een speldje met het vlaggetje van ‘De Zuidwal’. De 50-jarige jubilarissen ontvingen een fles wijn met gegraveerd deksel, zo ook de heer W. Zuiddam die 60 jaar lid is. De heer F. Poorter, zoon van een van de oprichters van de vereniging, ontving een fles Beerenburg met een speciaal door Piet Koudijs vervaardigd label voor zijn maar liefst 70-jarig lidmaatschap.

SONY DSC
  • 25 jaar lid: H. Bakkenes, H.P.M.A. Bijlsma, K. Bos, A. Corporaal, B. van Dijk, H.J. Horlings te Riet, J. Kok, R. Leerink, J.A. Lelsz, P.L.A. ter Velde,
  • 50 jaar lid: K. Bood, H.J.J. van den Boom, A.H.P. Marinissen, J.W. Marinissen sr,
  • 60 jaar lid: W. Zuiddam
  • 70 jaar lid: F.Poorter sr

Reacties

X

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden