Glazen Thuis na halve dag al meer dan 3000 euro

Maandagmorgen om 8 uur ging het Glazen Thuis weer open in de studio van de A1 Mediagroep.


Tot zaterdag 18 december 20.00 uur wordt geld ingezameld om ook direct weer te worden uitgegeven. Het doel is het mogelijk maken van iets bijzonders en een steuntje in de rug voor inwoners, clubs of ondernemers in Nijkerk, Nijkerkerveen en Hoevelaken. Hiervoor gaat het wensteam shoppen in onze gemeente. Hoe dat allemaal werkt en hoe je zelf mee kunt doen, je vindt het allemaal op de site van het Glazen Thuis.

De eerste cheque (met 500 euro) kwam van de VVD Hovelaken Nijkerk en daar bleef het niet bij rond het middaguur was er meer dan 3200 euro aan giften binnen. Dat maakte penningmeester Aalt van de Bunt rond kwart voor vier bekend. Intussen waren ook de eerste wensen vervuld en zo gaat dat de hele week door.

omroep Gelderland was bij de opening

In de fotoserie meer foto’s van Arjen Gerritsma

Klik op de banner en ga naar “Kiezen voor Nijkerk
Het nieuws van nijkerk.nieuws.nl gemakkelijk volgen? 
Like dan ook onze Facebookpagina, 
volg ons op Twitter of LinkedIn en Instagram of krijg gratis onze dagelijkse of wekelijkse nieuwsbrief.
Adverteren op nijkerk.nieuws.nl neem dan contact op Leo Christiaens voor de prijzen en mogelijkheden. 
Zijn telefoonnummer: 06-11087527, zijn mailadres: [email protected]

Reacties

X

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

Cookieinstellingen