Klas 3 van Accent is op reis geweest

Foto:

Vorige week maandag 13 juni was het zover voor de leerlingen van klas 3 van Accent Praktijkonderwijs Nijkerk.

Voor de allereerste keer gingen zij op reisweek naar het buitenland. Ze konden kiezen tussen een maatschappelijk en ondernemende reis naar Spanje, een sportieve en actieve reis in de Belgische Ardennen en een culturele reis naar Parijs.

Marieke Haanschoten, directeur: “Wij bereiden onze leerlingen voor op een zo’n groot mogelijk inclusief leven. Wij gebruiken hier onder andere internationalisering als middel voor. Prachtig om te zien en te horen hoe zij afgelopen week hebben beleefd en wat sommige leerlingen hebben overwonnen.”

Zowel de leerlingen als de begeleiders hebben ontzettend genoten en zijn een ervaring rijker!!

 

Het nieuws van nijkerk.nieuws.nl gemakkelijk volgen? 
Like dan ook onze Facebookpagina. 
Volg ons op Twitter of LinkedIn en Instagram of krijg gratis onze dagelijkse of wekelijkse nieuwsbrief.
Adverteren op nijkerk.nieuws.nl neem dan contact op Leo Christiaens voor de prijzen en mogelijkheden. 
Zijn telefoonnummer: 06-11087527, zijn mailadres: [email protected]

Reacties

X

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

Cookieinstellingen