Economie gemeente Nijkerk vitaal en veerkrachtig

Foto:

De Nijkerkse economie doet het goed

De werkloosheidscijfers dalen. Het aantal bedrijven stijgt en de leegstand in de kernen van de gemeente neemt steeds verder af. Dit blijkt uit de zojuist verschenen Economische Monitor van de gemeente Nijkerk, editie 2022.

Economiewethouder Mariëlle Broekman: “Het is fijn dat we via de monitor inzicht hebben in de ontwikkeling van de Nijkerkse economie. We mogen concluderen dat de economische groei in onze gemeente positief is. Dat is iets waar we met elkaar trots op zijn. De economie in Nijkerk is sterk en veerkrachtig met voldoende banen. Daardoor hebben we levendige kernen en volop voorzieningen.”
Dit neemt niet weg dat het voor ondernemers een spannende tijd is met volop uitdagingen. Er is momenteel veel in beweging. Ook de Nijkerkse economie heeft te maken met de gevolgen van de oorlog in Oekraïne, stijgende kosten en verstoringen in de aanvoerketen. Ook is er in een aantal sectoren een tekort aan personeel.

Het nieuws van nijkerk.nieuws.nl gemakkelijk volgen? 
Like dan ook onze Facebookpagina. 
Volg ons op Twitter of LinkedIn en Instagram of krijg gratis onze dagelijkse of wekelijkse nieuwsbrief.
Adverteren op nijkerk.nieuws.nl neem dan contact op Leo Christiaens voor de prijzen en mogelijkheden. 
Zijn telefoonnummer: 06-11087527, zijn mailadres: [email protected]

Reacties

X

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

Cookieinstellingen