Vijftien juni was de internationale dag tegen ouderenmishandeling. Dan wordt wereldwijd aandacht gevraagd voor geweld tegen ouderen.
En dat is nodig. Wist je dat 1 op de 20 thuiswonende ouderen ooit te maken krijgt met ouderenmishandeling?
In Nijkerk kreeg dat gestalte in de vorm van een werkconferentie over dat onderwerp. Die conferentie was in het oude stadhuis en wethouder Audrey Rohen opende de bijeenkomst.
Ouderenmishandeling is niet alleen fysiek of psychisch. Denk ook aan financiële uitbuiting, verwaarlozing en seksueel misbruik. Enkele signalen:
Het nieuws van nijkerk.nieuws.nl gemakkelijk volgen?
Like dan ook onze Facebookpagina.
Volg ons op Twitter, LinkedIn, Instagram en Mastodon , of krijg gratis onze dagelijkse of wekelijkse nieuwsbrief .
Adverteren op nijkerk.nieuws.nl neem dan contact op Leo Christiaens voor de prijzen en mogelijkheden.
Zijn telefoonnummer: 06-11087527, zijn mailadres: [email protected]